Detské dopravné ihrisko

Projekt vznikol za finančnej podpory
Komunitnej nadácie Liptov a Komunitnej nadácie Bratislava

ĎAKUJEME

Vďaka projektu DDI naša škola rozšírila svoje pôsobenie aj do oblasti dopravnej výchovy a zvyšovania bezpečnosti v premávke.
V priestoroch areálu sme vybudovali dopravné ihrisko, ktoré je k dispozícii žiakom školy, ale aj deťom či verejnosti z okolia. Priestor sme upravili, označili vodorovnými dopravným značením, zabezpečili dopravné značky a detské "dopravné" prostriedky (kolobežky, bicykle).
Okrem iného sme pripravili besedy s príslušníkmi policajného zboru, vyučovanie na témy pravidiel premávky, prvej pomoci a simulovanie cestnej premávky na ihrisku. V neposlednom rade sme sa úspešne zapojili sa do projektu "Správaj sa normálne".

Žiaci 5.A triedy v šk. roku 2007/2008 po odovzdaní osvedčenia o absolvovaní projektu "Správaj sa normálne":

Fotogaléria DDI: