ÚvodO školePedagógoviaSuplovanieRozvrh hodínŠKDProjektyObedyMozaikaKedy zvoníFotogalériaZábava

2023 - Bezpečne v online svete (podporený Komunitnou nadáciou Liptov)

2021 - Národný projekt Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov II významne podporuje pozitívne zmeny v inkluzívnom vzdelávaní priamo v školskom prostredí prostredníctvom edukačnej podpory zo strany pedagogických asistentov (PA), asistentov učiteľa pre deti a žiakov so zdravotným znevýhodnením (AU) a členov inkluzívnych tímov (školský psychológ, špeciálny pedagóg a sociálny pedagóg) na školách.

2021 - Nadačný fond Telekom pri Nadácii Pontis prerozdelil v pilotnom ročníku grantového programu ST Digitálna generácia 2020 prostriedky vo výške takmer 229-tisíc eur. Záujem o grant na zakúpenie unikátnej sady pomôcok na programovanie micro:bit prejavilo až 388 škôl z celého Slovenska! Grantový program je súčasťou väčšieho projektu ENTER, ktorý podporuje digitálne vzdelávanie na školách.

Cieľom grantového programu je sprístupniť žiakom a žiačkam druhého stupňa základných škôl a žiakom a žiačkam stredných škôl hravou, zaujímavou a interaktívnou formou svet digitálnych technológií prostredníctvom micro:bitov. Tieto pomôcky na výučbu programovania pritom môžu byť využité nielen na hodinách informatiky, ale aj na všetkých ostatných predmetoch, pretože ich použitie je veľmi praktické a variabilné.

2018 - Nadačný fond KIA - školská dielňa

Do you spe@k English? (Ministerstvo školstva SR)
(prezentácia projektu - ppt - cca 1MB - stiahni)

Ml@dý reportér (Ministerstvo školstva SR)