E-škol@ pre každého - priebeh kurzov

12.07.2006 sa uskutočnilo šieste (záverečné) stretnutie účastníkov kurzu "Digitálna fotografia". Preberané témy: makro, využitie zoomu, natáčanie videa. Práca s programom Zoner Photo Studio 8 - úprava fotografií.

10.07.2006 sa uskutočnilo siedme (záverečné) stretnutie účastníkov kurzu "Základy práce s PC". Preberané témy: tvorba multimediálnych prezentácií s využitím internetu.

05.07.2006 sa uskutočnilo piate stretnutie účastníkov kurzu "Digitálna fotografia". Preberané témy: fotografia v exteriéri, portrét. Práca s programom Zoner Photo Studio 8 - úprava fotografií.

03.07.2006 sa uskutočnilo šieste stretnutie účastníkov kurzu "Základy práce s PC". Preberané témy: práca s freeware a shareware programami.

28.06.2006 sa uskutočnilo štvrté stretnutie účastníkov kurzu "Digitálna fotografia". Preberané témy: práca s programom Zoner Photo Studio 8 - úprava fotografií - zameranie na publikáciu fotografií.

26.06.2006 sa uskutočnilo piate stretnutie účastníkov kurzu "Základy práce s PC". Preberané témy: tvorba tabuliek, tvorba faktúry.

21.06.2006 sa uskutočnilo tretie stretnutie účastníkov kurzu "Digitálna fotografia". Preberané témy: práca s programom Zoner Photo Studio 8 - úprava fotografií.

19.06.2006 sa uskutočnilo štvrté stretnutie účastníkov kurzu "Základy práce s PC". Preberané témy: Internet - vyhľadávanie informácií a obrázkov.

14.06.2006 sa uskutočnilo druhé stretnutie účastníkov kurzu "Digitálna fotografia". Preberané témy: práca s programom Zoner Photo Studio 8 - úprava fotografií.

12.06.2006 sa uskutočnilo tretie stretnutie účastníkov kurzu "Základy práce s PC". Preberané témy: tvorba pozvánky, plagátu, vizitky.

05.06.2006 sa uskutočnilo druhé stretnutie účastníkov kurzu "Základy práce s PC". Preberané témy: tvorba dokumentu - písanie žiadosti, tvorba tabuliek.

31.05.2006 sa uskutočnilo prvé stretnutie účastníkov kurzu digitálnej fotografie. Preberané témy: popis dig. fotoaparátu, clona, uzávierka, príklady.

29.05.2006 sa uskutočnilo prvé stretnutie účastníkov kurzu "Základy práce s PC". Preberané témy: popis prostredia práce v prostredí OS MS Windows, tvorba priečinkov, kopírovanie, poznámkový blok, tvorba poznámok.

Odpovede v prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa kurzov a termínov je možné získať na tel. čísle  044/5541336 (Mgr. Jozef Želúdek), alebo prostredníctvom e-mailu zsdemlm@zsdelm.edu.sk

Mgr. Jozef Želúdek, lektor